Dębica: 29 medali dla UKS Delfin Tarnobrzeg. Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

29 medali ( 12 złotych, 7 srebrnych, 10 brązowych) wywalczyli podopieczni Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg na Letnich Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w Dębicy. W zawodach startowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z 24 klubów Zawody odbyły się na pływalni 50 metrowej w czterech kategoriach wiekowych I – 12 lat, II – 13 lat, III – 14 lat, IV – 15 lat i starsi. W zawodach tych wystartowali również Mastersi Delfina Tarnobrzeg w ramach Korespondencyjnych Letnich Mistrzostw Polski. W klasyfikacji medalowej klub uplasował się tuż za podium na 4 miejscu. W klasyfikacji na najlepszego zawodnika 12 letni Igor Majewski zajął 2 miejsce, Bartłomiej Skwara 2 miejsce wśród 13 latków a Nikodem Naróg 3 miejsce w kategorii 15 lat i starsi.