Mielec: Azoty Puławy w środę w Mielcu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: admin

Piłkarzy ręcznych z Mielca czeka ostatnia kolejka PGNiG Superligi przed przerwą reprezentacyjną, w której to dziś zmierzą się na własnym boisku z Azotami Puławy. W ostatnim meczu pomiędzy SPR Stal Mielec z Chrobrym Głogów zadecydowały końcowe minuty, co wyraźnie było widać w Głogowie, kiedy to podopieczni Dawida Nilssona i Marcina Basiaka w 47. minucie prowadzili 22:19, by ostatecznie na własne życzenie przegrać to spotkanie 23:26.

Mówi zawodnik Stali, Jakub Olszewski.

Dziś przed mielczanami zespół z Puław. W Azotach zmienił się trener, przyszło wielu nowych zawodników, więc te słabsze mecze jak ten z Głogowem będą im się jeszcze przytrafiały, a my musimy to wykorzystać – mówi mielecki szczypiornista.

SPR Stal Mielec – Azoty Puławy, dziś godz. 18:30, hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec.