Mielec:  Były rozmowy w szatni…

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Mieleccy szczypiorniści w dobrym stylu pokonali u siebie   przeciwnika KPR Autoinwest Żukowo 40:28.  O końcowym wyniku zadecydowała druga połowa, którą mielczanie zagrali wręcz w  piorunującym stylu.

O grze drużyny z Żukowa, mówi jej trener  Szymon Biernacki.

Choć do przerwy  zapowiadało się na wyrównany mecz i emocje do samego końca, to to szkoleniowiec Handball Stali Mielec Rafał Gliński  przestrzegał przed  rywalem. Przyjezdni narzucili swój styl gospodarzom, grali szybko, pomysłowo i zazwyczaj skutecznie to druga połowa była prawdziwym popisem mieleckiej drużyny.

Mówił trener Handball Stali Mielec Rafał Gliński. Także zwycięstwem mieleckich siatkarek zakończyło się  spotkanie pomiędzy ITA TOOLS STAL MIELEC a  NIKE WĘGRÓW. Wygrana mimo  kilku błędów  mielczanek ostatecznie zakończyła się zwycięstwem  Stali Mielec w setach,  3:0.