Mielec: Doczekali się zwycięstwa

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Piłkarze Stali Mielec doczekali się drugiego zwycięstwa w tym sezonie Ekstraklasy. W meczu 11. kolejki pokonali u siebie Jagiellonie Białystok 3:1.

Mielczanie szybko objęli  prowadzenie już  w 4. min – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego – najlepiej do piłki wyskoczył Marcin Flis i głową umieścił ją w siatce. Stal miała w pierwszej połowie jeszcze co najmniej dwie dobre okazje, aby znowu prowadzić, ale do przerwy było już 1:1. Mówi trener Jagieloni  Białystok, Bogdan Zając.

Druga połowa  uległa zmianie także u Biało-Niebieskich, gdy na murawie znaleźli się Krystian Getinger i Andreja Prokić,  zachęcali  oni kolegów do śmielszej gry.  Kropkę nad i postawiła Stal w doliczonym czasie gry. Mówi trener Biało-Niebieskich, Leszek Ojrzyński.

Jak dodaje trener mielczan „Każdy mecz dla nas to świętość, a zdobyte trzy punkty wpisują się w naszą grę”.