Mielec: Kalisz lepszy po karnych

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Iwona Pol

Tym razem nie udało się wygrać rzutów karnych. Po bardzo emocjonującym meczu i drugim konkursie karnych z rzędu, SPR Stal Mielec przegrała z Energą MKS-em Kalisz. Mielczanie prawdziwy koncert rozpoczęli od 22.minuty, po której kończyli właściwie każdą kolejną akcję ofensywną.

W rezultacie to podopieczni Dawida Nilssona schodzili na przerwę prowadząc dwoma trafieniami.

W drugiej połowie  goście szybko odrobili straty, które zakończyły się remisem 23:23. Tu zadecydowały rzuty karne. Mówi trener mielczan Dawid Nilsson.

Jak  zaznacza trener mielczan liga ta należy do wyjątkowych pod każdym względem.

Ostatecznie to zawodnicy Energi MKS-u Kalisz mogli cieszyć z dwóch punktów zdobytych w sobotnie popołudnie w Mielcu.  Na pocieszenie  jedno „oczko”  trafia na konto mielczan.