Mielec: Kolejne sukcesy Irydy Mielec

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Sekcja bokserska Iryda Mielec została  drużynowym Mistrzem Podkarpacia zdobywając na swoim  koncie 11 złotych medali, 5 srebrnych i 2 brązowe. Miało to miejsce podczas  13. Mistrzostw Województwa Podkarpackiego jakie odbywały się w Wadowicach Górnych. Teraz sekcja odnosi kolejny sukces, dwóch zawodników jej klubu  zostało powołanych do kadry narodowej.

Mówi Jarosław Nieć, trener MUKS IRYDA MIELEC.

Z  Irydy Mielec  na zgrupowanie został powołany Daniel Sudoł, kategoria wagowa 44 kg.

Drugim  powołanym zawodnikiem Irydy Mielec   został  Igor Undziakiewicz, waga  42 kg.

Natomiast zawodnik Stali Mielec Fryderyk Gerbowski otrzymał od selekcjonera Miłosza Stępińskiego powołanie na najbliższe zgrupowanie Reprezentacji Polski U-20. Zgrupowanie odbędzie się w dniach od 20-24 marca w Chorzowie. Podczas zgrupowania zostanie rozegrany mecz towarzyski z reprezentacją Czech. Spotkanie to odbędzie się 24 marca o godzinie 16:00 w Sosnowcu.