Mielec: Meczowe wygrane i przegrane

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

W ostatniej kolejce przed zimową przerwą w Fortuna I lidze  FKS Stal Mielec  podejmowała Podbeskidzie Bielsko-Biała. Pojedynek meczowy jaki miał miejsce przy nie najlepszej aurze dał wygraną mielczanom, którzy pokonali Podbeskidzie 2:1. Mówi trener Stali, Dariusz Marzec.

Utrzymujący wysoką formę w listopadzie piłkarze Stali już po kwadransie prowadzili 2:0. Bramki zdobyli Mateusz Żyro i Mateusz Mak. Podbeskidzie  tuż przed przerwą strzelili kontaktowego gola lecz do remisu nie udało się im doprowadzić. Mówi Krystian Gettinger, zawodnik Stali Mielec.

Wielką niespodziankę dla miłośników piłki ręcznej zgotowali mieleccy szczypiorniści. Mielczanie wygrali z brązowym medalistą mistrzostw Polski Gwardią Opole, 34:26.  Mniej radośnie z przegranego spotkania wracały mieleckie siatkarki. SPS Stal Mielec przegrała wyjazdowe spotkanie z Joker Świecie, 1:3.