Mielec:  Mielczanki pokonały Wrocław

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Tauron Ligi siatkarki Ita Tools Stali Mielec we własnej hali pokonały  drużynę Volley Wrocław w setach  3:1.

MVP piątkowego meczu  została rozgrywająca gospodyń Sylwia Kucharska, która stwierdziła, że poza 3 setem koleżanki bardzo dobrze odbierały a 3 partia to efekt chwilowej dekoncentracji

Trener zespołu z Wrocławia Michal Masek  tłumaczy iż o przegranej zdecydował falstart w dwóch pierwszych partiach pojedynku.

Jeden przegrany set to efekt słabości w ataku  podkreśla trener Ita Tools Stali Mielec Mateusz Grabda.

Beniaminek Tauron Ligi Ita Tools Stal Mielec po rozegraniu 22 kolejek uplasowała się na miejscu 10 i w fazie play -off zagra z  i Volley Wrocław. Stawką będzie miejsce 9 na zakończenie sezonu. Natomiast dziś  w Mielcu drugi z rzędu mecz u siebie zagrają mieleccy szczypiorniści. O godzinie 14:30 Handball Stal Mielec podejmie Nielbę Wągrowiec.