Mielec:  Nie spoczniemy na laurach…

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

W  ramach 24  kolejki,  I ligowe siatkarki ITA TOOLS  Stali Mielec pokonały u siebie  drużynę Karpaty  Krosno w setach 3-1. Zaplanowany mecz 18. kolejki 1. Ligi Kobiet pomiędzy Stal Mielec a Grupa Azoty Tarnów, na prośbę drużyny z Tarnowa został przełożony na 13 marca.

W miejsce tego spotkania został  rozegrany awansem mecz 24. kolejki pomiędzy ITA TOOLS Stal Mielec a KARPATY KROSNO, który po raz kolejny mimo przegranego seta mielczanek  udowodnił waleczność mieleckiej drużyny.

Mówi MVP meczu, zawodniczka  ITA TOOLS Stal Mielec Katarzyna Bryda.

Choć do spotkania  z Tarnowem pozostało jeszcze kilka tygodni to mielczanki nie spoczywają na przysłowiowych laurach.

Pozostajemy jeszcze przy piłce, tym razem nożnej. Jonathan de Amo Perez odchodzi z FKS Stal Mielec. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. Jonathan po raz pierwszy w Mielcu pojawił się w sezonie 2018/19 za kadencji trenera Artura Skowronka. Wystąpił w 24 spotkaniach ligowych strzelając trzy bramki. Następnie trafił do Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Do mieleckiego  klubu wrócił w styczniu ubiegłego roku. Jako filar obrony rozegrał w tym czasie w Mielcu 28 spotkań w Ekstraklasie i zdobył 3 bramki.