Mielec: „Pasy” pokonane w Mielcu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Ekstraklasowa Stal Mielec pokonała wczoraj u siebie Cracovię w pierwszym meczu 4. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy tym samym „Pasy” doznały pierwszej ligowej porażki w tym sezonie. Prowadzona przez Adama Majewskiego drużyna Stali Mielec ponownie zaskoczyła, pokonując faworyzowaną Cracovię 2:0. To drugie ligowe zwycięstwo mielczan w tym sezonie.
Spotkanie to podsumowuje trener biało-niebieskich Adam Majewski.

Podopieczni Adama Majewskiego musieli czekać na bramkę do 43. minuty, wyręczył ich kapitan Cracovii. Mielczanie pomysłowo rozegrali rzut wolny. Na prawej stronie odnalazł się Mateusz Matras i wstrzelił piłkę w pole karne. Kamil Pestka próbował interweniować, lecz niefortunnym strzałem głową pokonał Karola Niemczyckiego. Po przerwie Stal podwyższyła już wynik na 2:0, bramkę strzelił dla Stali Mielec, Maciej Domański.