Mielec: Przed nami kolejne mecze i szansa na punkty.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Tomasz Łępa

Piłkarze ręczni z Mielca  powrócili do  siebie z przegraną z Łomża Vive Kielce, choć do przerwy to właśnie Handball Stal Mielec prowadził  17:14. Mistrzowie Polski przez długi czas szukali swojego rytmu gry po powrocie do ligowej rzeczywistości w spotkaniu 9. kolejki PGNiG Superligi przeciwko Handball Stali Mielec.

Ambitni rywale wykorzystali okazję i dość niespodziewanie prowadzili do przerwy. Po zmianie stron drużyna Łomża Vive Kielce odrobiła jednak straty z nawiązką, finalnie odnosząc wysokie zwycięstwo 35:28.

Mimo iż ostateczna różnica wyniosła siedem trafień to jak komentuje grę swojej drużyny Handball Stal Mielec Rafał Gliński, przed zespołem kolejne mecze i szansa na punkty.

Natomiast  z okazji Narodowego Święta Niepodległości na stadionie sportowym w Woli Mieleckiej rozegrano „Biało-Czerwony Turniej Piłkarski Oldboyów Gminy Mielec” o puchar Wójta.

To już tradycja, że zawodnicy, którzy zakończyli swoją zawodową karierę piłkarską, spotykają się w  czasie licznych wydarzeń związanych ze świętem Niepodległości, aby w sportowy sposób uczcić to wydarzenie.  Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Chrząstowa, II z Woli Mieleckiej zaś trzecie drużyna z Chorzelowa. Turniej był również okazją do przeprowadzenia  II Memoriału im. Izydora Krępy „Hiszpan”.