Mielec: Przegrana u siebie…

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

W meczu 22.kolejki Ligi Centralnej Handball Stal Mielec przegrała u siebie z Nielbą Wągrowiec 32:37. Gospodarzom spotkania  nie pomogło to, że do przerwy prowadzili 18:14.

Szkoleniowiec Stali Mielec Tomasz Sondej stwierdził, że zespól nie poradził sobie  gdy rywale wyłączyli z gry Dzenisa Wołyncewa

Z kolei szkoleniowiec Nielby Wągrowiec Bartosz Świerad  tłumaczy iż  potrzebna była męska rozmowa w szatni w czasie przerwy meczowej.

Rozgrywający Handball Stali Mielec Bartosz Sarnowski powiedział, że potrzeba będzie teraz  poważnie przenalizować błędy.

A już po zakończonym  meczu prezes Handball Stali Mielec Roman Kowalik poinformował, że od poniedziałku obowiązki trenera  mieleckich szczypiornistów przejmie Robert Lis.

Stal Mielec pomimo porażki pozostała na 10 miejscu w tabeli ma 27 punktów na koncie.