Mielec: Przegrana z Rakowem

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Podczas niedzielnego spotkania Raków Częstochowa wygrała ze Stalą Mielec 2:1  w ramach 8. kolejki PKO Ekstraklasy.  Piłkarze Marka Papszuna od początku narzucili swój styl gry i kilka razy w pierwszej połowie poważnie zagrozili bramce Stali Mielec, mimo utraconej bramki dalej  pozostają na fotelu lidera rozgrywek.

Mówi trener Rakowa, Marek Papszun.

W końcówce meczu z Rakowem to mielczanie  byli aktywniejsi,  i wyraźnie złapali wiatr w żagle, czując że mogą  wywieźć z Bełchatowa punkty. Grę swojego zespołu ocenia szkoleniowiec Stali Mielec, Dariusz Skrzypczak.

Biało- Niebiescy nie zamierzali dać się zepchnąć do defensywy i w końcu udało im się dopiąć swego. W 78. minucie Maciej  Domański strzelił honorowa bramkę dla Stali Mielec.