Mielec: Przygotowania do sezonu…

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Ekstraklasowa drużyna PGE FKS Stal Mielec rozegrała drugi mecze kontrolny podczas obozu przygotowawczego przed startem rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy. Ich rywalem był klub FK Novi Pazar zajmujący obecnie 6 miejsce w serbskiej Super Lidze. Pomimo przewagi mieleckiego  zespołu w pierwszej części spotkania, drużynie Adama Majewskiego nie udało się zdobyć bramki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0.

Niestety,  w drugiej części meczu kontrolnego to zawodnicy serbskiego klubu mogli cieszyć ze zdobytej bramki. W 56 minucie spotkania Bartosz Mrozek faulował piłkarza drużyny przeciwnej. Arbiter zdecydował się podyktować rzut karny, który wykorzystał Nenad Gavrić.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1 dla drużyny FK Novi Pazar. Było to ostatnie spotkanie podczas obozu przygotowawczego w Turcji.

A już 27 stycznia  drużyna PGE FKS Stal Mielec rozegra pierwszy mecz rudny wiosennej PKO BP Ekstraklasy, a ich  rywalem będzie zespół Lecha Poznań.

Natomiast w sobotę 28 stycznia o godzinie 17:00, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu odbędzie się mecz 16. kolejki 1. Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy ITA TOOLS Stal Mielec a KS Sorella Częstochowianka.