Mielec: Radość i smutek

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Przegraną dla ekstraklasowej Stali Mielec z Górnikiem Zabrze 1-2 zakończyło się sobotnie spotkanie meczowe w ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy. Choć spotkanie na mieleckiej murawie do samego końca trzymało w napięciu to ostatecznie nie wykorzystana szansa mieleckiego zespołu, pozwoliła ze zwycięstwa cieszyć się gościom z Zabrza.

Mówi szkoleniowiec mielczan, Adam Majewski.

Mielecki zespół cały czas jest na etapie poszukiwania napastnika, tłumaczy Majewski.

Zostajemy daje przy mieleckim sporcie. Po dwumiesięcznej przerwie w rozgrywkach, piłkarze ręczni powrócili na superligowe parkiety. Na inaugurację rundy rewanżowej Handball Stal Mielec przed własną publicznością podejmowała MKS Zagłębie Lubin. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Handball Stali Mielec 32:31. Wiele powodów do radości mają także mieleckie siatkarki. W meczu wyjazdowym pokonały one  w setach 3:1, Asotra Płomień Sosnowiec.