Mielec: Sportowe pojedynki

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

W Lidze Centralnej w derbach Podkarpacia Handball Stal Mielec pokonała Orlen Upstream SRS Przemyśl – 38:30, prowadząc do przerwy 18:12.

Trener Stali Mielec  Rafał Gliński cieszy się z wygranej, ale wolałby, żeby jego  drużyna w tym pojedynku straciła mniej bramek.

Stal Mielec po wygranej w tym meczu plasuje się  na miejscu drugim w tabeli z dorobkiem na koncie  38 punktów. Nie udało się niestety piłkarzom ekstraklasowej Stali Mielec być w dobrych humorach po spotkaniu meczowym z Cracovią. Mimo iż w pierwszej połowie to Stal była do przodu o bramkę, to ostatecznie krakowianie wygrali 2:1, a ich bohaterem okazał się Otar Kakabadze.

Spotkanie to ocenia trener mielczan Adam Majewski.

Natomiast dobre informacje dotarły  z Torunia  gdzie rozgrywały się Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Katarzyna i Anna Zdziebło z LKS Stal Mielec zostały  mistrzyniami Polski w chodzie sportowym na  dystansie 3000 metrów. Pierwsza  z sióstr została mistrzynią wśród seniorek, druga zaś z tym tytułem  w kategorii U23.