Mielec: Sukcesy mielczanek

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Tomasz Łępa

Po przegranej mieleckich siatkarek w setach  2:3  w Częstochowie przyszedł czas na wygraną u siebie w Mielcu. ITA Tools Stal Mielec pokonały na swoim parkiecie  BAS Białystok,  3:0 w setach. Mówią: trener mielczanek  Michał Betleja oraz zawodniczka Stali,  Adrianna Muszyńska MVP meczu.

Po zwycięskim meczu przychodzi teraz czas na przygotowania do zaplanowanych  już w ten weekend derbów z drużyną z Tarnowa.

Swoim sukcesem może pochwalić się także mielczanka  Katarzyna Zdziebło, która stała się  trzecią zawodniczką na mecie w chodzie sportowym na 35 km podczas  Drużynowych Mistrzostw Świata Muscat 2022. Zdziebło  pojawiła się na mecie z czasem 2h:51m.48s, co dało jej miejsce na podium i brązowy medal.