Mielec:  Weekendowe wyniki

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Podczas sobotniego spotkania  Stal Mielec zremisowała u siebie z Wisłą Płock 1:1 w meczu 14. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Jak zaznacza trener gości Pavol Staňo, mimo iż bramka na remis strzelona w ostatnich minutach, to jest zasłużona.

Mogliśmy powalczyć o więcej  a tak mamy tylko jeden punkt z tego spotkania,  mówi trener Stali Mielec, Adam Majewski.

W tabeli Ekstraklasy Wisła plasuje się na trzeciej lokacie, a Stal – na piątej. Niestety, w meczu piątej kolejki Ligi Centralnej mieleccy szczypiorniści doznali  pierwszej porażki. AZS AWF Biała Podlaska wygrała u siebie z Handball Stalą Mielec 33:27. O końcowym wyniku spotkania zdecydowała druga połowa. Powody do radości za to mają mieleckie siatkarki ITA Tools Stal Mielec.  Pokonały one  u siebie w setach 3:1,  ENEA Energetyk Poznań.