Mielec: Wicemistrz Polski bezkonkurencyjny w Mielcu.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: admin

Środowy mecz piłkarzy ręcznych w Mielcu pomiędzy miejscową Stalą, a Wicemistrzem Polski – Orlen Wisłą Płock mógł mieć tylko jednego faworyta. Mimo iż mielczanie niejednokrotnie pokazywali już jednak, że potrafią stawić czoła każdemu zespołowi, co pokazało ostatnie spotkanie chociażby z PGE VIVE Kielce to tu musieli schylić czoła przed swoim przeciwnikiem. Wynik spotkania to 32:20 dla Orlen Wisły Płock. Mówi trener mielczan Tomasz Sondej.

O ile pierwsza połowa spotkania pokazała waleczność Biało Niebieskich to w drugiej części spotkania podopieczni Tomasza Sondeja przez pierwsze 15 minut rzucili zaledwie jedną bramkę. Mówi zawodnik Stali, Marcin Miedziński.

I przenosimy się na murawę stadionu, środkowy pomocnik Josip Soljić przedłużył kontrakt z PGE FKS Stal Mielec. Chorwat zadebiutował przy Solskiego 1 na Turnieju Dawnych Mistrzów 3 lutego 2018 roku, niespełna rok później podpisał nowy kontrakt na sezony 2019/2020 i 2020/2021. Tym samym Josip dołączył do grupy kilkunastu biało-niebieskich piłkarzy, którzy mają długoterminowe umowy ze Stalą Mielec.