Mielec: Wicemistrzowie Polski pokazali swoją wyższość

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Przegraną ręcznych Handball Stal Mielec 25:36 zakończyło się spotkanie z  Orlen Wisła Płock. Mimo dużej dysproporcji sił  to mielczanie mieli znakomite wejście w mecz i przez większą część pierwszej połowy prowadzili. Początek, który dawał nadzieję, a później brutalne zderzenie z rzeczywistością potwierdził  ostatecznie tylko wyższość i skuteczność  rywala z Płocka.

Mówi zawodnik Orlen Wisła Płock, Mikołaj Czapliński.

W przedziale od 31. do 40.minuty Orlen Wisła zdobyła siedem bramek, przy tylko trzech odpowiedziach Stali.  Jak zaznacza Krzysztof Misiejuk, zawodnik Handball Stal Mielec pozostaje teraz tylko analiza tego spotkania  i przygotowania do kolejnych rozgrywek.

Przegraną zakończyło się także spotkanie  mieleckich siatkarek ITA Tools Stal Mielec z Energetykiem Poznań. Mielczanki przegrały w meczu wyjazdowym 1:3 w setach.