Mielec:  Wygrana z Karpatami Krosno

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

W  ramach 24  kolejki,  I ligowe siatkarki ITA Tools Stali Mielec pokonały drużynę Karpaty  Krosno w setach 3-1. Spotkanie choć zapowiadało się  na  dość emocjonujące  i widowiskowe dla kibiców  to dla drużyny z Mielca  było ono poprawnie sportowo z małą dozą niepokoju  przy jednym przegranym secie. Mówi trener ITA Tools Stal Mielec, Michał Betleja.

By nie uśpić  ducha walki  przed następnymi spotkaniami,  jak dodaje szkoleniowiec mielczanek,  przed zespołem kolejne treningi.

Pozostajemy jeszcze przy piłce, tym razem nożnej. Jonathan de Amo Perez odchodzi z FKS Stal Mielec. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. Jonathan po raz pierwszy w Mielcu pojawił się w sezonie 2018/19 za kadencji trenera Artura Skowronka. Wystąpił w 24 spotkaniach ligowych strzelając trzy bramki. Następnie trafił do Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Do mieleckiego  klubu wrócił w styczniu ubiegłego roku. Jako filar obrony rozegrał w tym czasie w Mielcu 28 spotkań w Ekstraklasie i zdobył 3 bramki.