Mielec: Wygrane mieleckich drużyn!

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Handball Stal Mielec po bardzo zaciętym spotkaniu pokonała na weekendzie Stal Gorzów Wielkopolski i wskoczyła na pozycję wicelidera tabeli Ligi Centralnej.

Początek spotkania  bliźniaczo podobny do tego, co ostatnio z udziałem Handball Stali Mielec działo się w Przemyślu. Podobnie, jak w Derbach Podkarpacia, również w spotkaniu ze Stalą Gorzów Wielkopolski na początku nic nie zapowiadało wygranej dla Mielca.

Początek drugiej połowy to – w przeciwieństwie do początku pierwszej  – duża skuteczność z obu stron drużyn. Jednak waleczność  podopiecznych gości  trenera Oskara Serpiny nie zniwelowała strat i ostatecznie mecz zamknął się wynikiem 27-25  dla Mielca.

Mówi Oskar Serpina trener Stali Gorzów Wielkopolski.

Z wygranej zadowolony jest trener Handball Stal Mielec, Rafał Gliński.

Jak zaznacza mielecki szczypiornista  Łukasz Nowak, goście z Gorzowa nie zaskoczyli niczym naszej drużyny, dodaje.

Dla Stali Mielec to czwarta wygrana w czwartym meczu tego sezonu Ligi Centralnej. Natomiast z kolejnego zwycięstwa cieszą się również mieleckie siatkarki. ITA Tools  pokonały u siebie  Los Nowy Dwór Mazowiecki  3:0  w setach.