Mielec:  Z tarczą i na tarczy…

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Ekstraklasowy  Lech Poznań pokonał u siebie PGE Stal Mielec 3:1. Mimo iż mielczanie  objęli prowadzenie już w drugiej minucie po golu Dominika Steczyka, Lech po golach Amarala, Ishaka i samobójczym trafieniu Mateusza Żyry wygrał 3:1. Spotkanie meczowe  ocenia trener ekstraklasowej Stali Mielec, Adam Majewski.

Szczęścia do wygranej nie mieli też mieleccy szczypiorniści. MMTS Kwidzyn pokonał  Handball Stal Mielec 29:23.  Powody do radości mają za to mieleckie siatkarki, w wyjazdowym meczu półfinału play-off pokonały one LOS  Nowy Dwór Mazowiecki w setach 3:1. Cieszyć się może też LKS Stal Mielec. Podczas rozegranych w Sulejówku mistrzostw Polski w chodzie sportowym na 20 kilometrów Katarzyna  Zdziebło zdobyła złoty medal i wypełniła minimum PZLA na letnie mistrzostwa świata i Europy. Wśród mężczyzn Rafał Augustyn zdobył medal brązowy.