Mielec: LKS Mielec na mistrzostwach

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Aneta Bochnak

W Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce jakie odbywały się w spalskiej hali uczestniczyli juniorzy z LKS Mielec. Zawodnicy tradycyjnie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: juniora i juniora młodszego.
Z reprezentantów LKS Mielec najlepiej wypadła Julia Mądra w chodzie na 3000 metrów, która zwyciężyła w kategorii kadetek. Dopiero na szóstej pozycji tą konkurencję ukończyła ubiegłoroczna mistrzyni Polski młodziczek Wiktoria Raś.
Wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej w chodzie na 5000 m Maksymilian Kulig był szósty, a Marcin Jacher minął metę na ósmym miejscu. W kategorii juniora piąte miejsca zajęli: Małgorzata Jacher i Piotr Jacher.
W kategorii juniora młodszego, pozostali zawodnicy LKS Mielec zajęli miejsca:
Piotr Stafiej – ósmy w trójskoku, Kinga Widlińska w finale B na 600 metrów zajęła miejsce szóste, a Kamil Łącki w biegu na 60 metrów był siedemnasty.