Połaniec. Rywalizowali o puchar prezesa Siarkopolu

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominik Siatrak

Blisko 50 zawodników wystartowało w I Zawodach Wędkarskich o Puchar Prezesa Grupy Azoty „Siarkopol”, które odbyły się w niedzielę na kanale Elektrowni Enea Połaniec.
O miano najlepszego w kategorii Open walczyli wędkarze z Osieka, Staszowa, Połańca, Sandomierza, Koprzywnicy, Ostrowca Świętokrzyskiego, Stalowej Woli. W tym gronie byli też pracownicy „Siarkopolu”, którzy osiągnęli zadowalające wyniki.

Puchar Prezesa Grupy Azoty „Siarkopol” zdobył Grzegorz Hciuk z Koła Wędkarskiego nr 33 w Sandomierzu. II miejsce zajął Bartłomiej Waszkiewicz z Koła Wędkarskiego z Rozwadowa (Stalowa Wola), III – Grzegorz Gawroński z Koła Wędkarskiego nr 37 z Koprzywnicy.
Ponadto pierwszych dwudziestu zawodników zostało uhonorowanych atrakcyjnymi nagrodami – akcesoriami wędkarskiemu.

– Na tych wodach ryby słodkowodne biorą doskonale. Tak było i tym razem. Złowiono i małe płotki i dość spore karpie. Zawody na stałe zostaną wpisane w kalendarz imprez wędkarskich na terenie powiatu staszowskiego – powiedział pomysłodawca imprezy sekretarz Koła Wędkarskiego nr 52 w Osieku, zastępca dyrektora Departamentu Finansowo – Księgowego Grupy Azoty „Siarkopol” Tomasz Szelengiewicz.

I Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Grupy Azoty „Siarkopol” zorganizowało Koło Wędkarskie nr 52 w Osieku, Okręg Tarnobrzeg. Zwycięzca złowił ponad 4 kilogramy ryb, w tym znacznych rozmiarów brzanę.