Sandomierz: Ostatnie zawody przed wakacjami

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Sandomierskiego Klubu Karate w XVII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu.
W zmaganiach wzięło udział 200 zawodników z 15 ośrodków z całego kraju. Zawodnicy z Sandomierza w swoich kategoriach wiekowych i wagowych siedmiokrotnie stawali na podium. Pierwsze miejsca wywalczyli Ewa Skubida, Julia Barłożek, Aleksandra Skubida, Filip Gajda, Jan Skobel i Wiktor Koryciński. Trzecie miejsce zdobyła Natalia Suter. Taki wynik uplasował sandomierski klub na czwartym miejscu w klasyfikacji ogólnej.
To był ostatni występ reprezentacji Sandomierskiego Klubu Karate przed wakacyjnym obozem treningowym, który w pierwszej połowie lipca odbędzie się nad jeziorem Białym w Okunince.