Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola powróciła do I Ligi

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

Po 14 latach Stał Stalowa Wola powróciła do I Ligi. W finale baraży zielono – czarni pokonali na wyjeździe KKS Kalisz 2:1. Obydwa gole w odstępie minuty strzelił w drugiej połowie Jakub Górski, choć zaczęło się od trafienia Kalisza już na początku spotkania w wykonaniu Huberta Sobola. O tym jakie emocje towarzyszyły graczom świadczą 4 czerwone kartki, 3 dla piłkarzy KKS i jedna dla sztabu szkoleniowego Kalisza. Z wygranej Stali Stalowa Wola cieszy się nie tylko klub, ale przede wszystkim kibice, którzy wiernie towarzyszyli drużynie dopingując ja w każdym meczu. Awans do I Ligi to najlepsze podziękowanie jakie mogła im dać drużyna. Feta z okazji awansu z podziękowaniem dla piłkarzy Stali Stalowa Wola i sztabu szkoleniowego już dziś o 19.00 na placu przed Miejskim Domem kultury(fot TVP Sport)