Stalowa Wola: Wygrana Stali i z Sandecją  i 4 miejsce w tabeli

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

2:1 takim wynikiem zakończył się mecz Stali Stalowa Wola z Sandecją. Zielono-czarni podejmowali piłkarzy z Nowego Sącza na własnej murawie . Po słabej pierwszej połowie mecz rozkręcił się w drugiej. W 66. minucie prowadzenie dla zielonoczarnych dał gol w wykonaniu Jakuba Górskiego zdobył gola dla zielono-czarnych. W 76 minucie, po błędzie obrony Stali, Sandecja doprowadziła do wyrównania po strzale Radosława Gołębiowskiego doprowadził do wyrównania. I wreszcie strzałem na bramkę Arkadiusz Ziarko ustalił ostateczny wynik meczu na 2:1. Na konferencji pomeczowej trener Stali Stalowa Wola Ireneusz Pietrzykowski chwalił swoich zawodników za grę w drugiej połowie

Niepocieszony był trener Sandecji Robert Kasperczyk

A ponieważ Sandecja jest na przedostatnim miejscu w tabeli, to każdy punkt jest dla niej na wagę złota. Stal Stalowa Wola po tym spotkaniu przesunęła się z 7 na czwartą pozycję w tabeli. A przed nią mecz na wyjeździe z trzynastą Polonią Bytom, ten już 7 kwietnia.