Stalowa Wola: Najpopularniejsi sportowcy wybrani

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Zwłaszcza, że cieszą wyniki piłkarzy Stali Stalowa Wola, którzy okazali się jedną z najsilniejszych drużyn II ligi grupy wschodniej. Natomiast talentem roku w jubileuszowym XX Plebiscycie Sportowym powiatu stalowowolskiego i niżańskiego został piłkarz Stali Stalowa Wola Mateusz Argasiński.
(Marta Górecka)
Drugie miejsce w plebiscycie zajęła biegaczka wychowanka stalowowolskiej Victorii, złota i srebrna medalistka mistrzostw Polski na dystansie 1500 m Danuta Urbanik Na trzecim miejscu uplasował się zawodnik odnoszący sukcesy w siłowaniu na rękę, Dariusz Groch z Wikinga Nisko. Najpopularniejszym trenerem został szkoleniowiec drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola Paweł Wtorek

Dlatego Klaudia trenuje z chłopakami i jak twierdzi ci nie dają jej forów

Stalowowolska pięściarka wygrała plebiscyt na najpopularniejszego sportowca powiatu stalowowolskiego i niżańskiego. Właśnie rozstrzygnięty został jubileuszowy XX Plebiscyt Sportowy 2013 zorganizowany przez Echo Dnia.
10 najpopularniejszych sportowców, 3 trenerów i 3 talenty sportowe roku wybierano w tym roku nie tylko w głosowaniu SMS-owym. Powołana została specjalna kapituła, złożona z wybitnych przedstawicieli sportu w regionie: Jerzego Szambelana, Lucjana Trelę, Stanisława Anioła, Józefa Lesia i Benedykta Sobczyńskiego. W ten sposób wybrana została 10-tka najpopularniejszych sportowców ubiegłego roku.
Na najwyższym stopniu podium w jubileuszowym plebiscycie stanęła pięściarka Klaudia Sibiga z Ringu Sikorski Stalowa Wola, która w ubiegłym roku wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski seniorek w boksie z Ringu Sikorski Stalowa Wola