Tarnobrzeg: Siarka zatrzymała lidera z Puław

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: admin

Trzecioligowi piłkarze Siarki Tarnobrzeg wreszcie wygrali na własnym stadionie. W meczu 8. kolejki sprawili dużą niespodziankę, bo pokonali 2:1 niepokonanego lidera rozgrywek Wisłę Puławy. Trafienia dla Siarki zanotowali Bartosz Sulkowski w 25 minucie z karnego i Kamil Kargulewicz w 77 minucie spotkania. Tak ten mecz ocenia Mariusz Pawlak, trener Wisły.

Na pomeczowej konferencji prasowej ucieszony był szkoleniowiec Siarki Grzegorz Opaliński. – Gratuluję całej drużynie i raduje się z tego, że nasz młody bramkarz Maciej Kowal wytrzymał presję i pokazał się z bardzo dobrej strony – powiedział.

Już w środę, 9 września, 9. kolejka trzeciej ligi, a Siarka zagra na wyjeździe z Sokołem Sieniawa. Początek tego spotkania o godzinie 16.