Tarnobrzeg: Wielki sukces tarnobrzeżanki

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Lilly May Niezabitowska zdobyła Puchar Polski w klasie Laser 4,7 wśród kobiet.

Podczas finału Pucharu Polski w Giżycku bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg. Lilly May Niezabitowska, potwierdziła swoją świetną formę w tym sezonie zajmując pierwsze miejsce w finale zarówno w klasyfikacji kobiet do lat 16 jak i klasyfikacji generalnej, jednocześnie wyniki te umocniły jej pozycję lidera Pucharu Polski w klasie Laser 4,7. Aleksandra Mac w finale zajęła ósme miejsce do lat 16 i jedenaste wśród kobiet w ogóle, co dało jej czternastą pozycję w klasyfikacji Pucharu Polski. Z kolei Aleksandra Bobula w finale zajęła jedenastą pozycję do lat 16 i piętnastą wśród kobiet w ogóle, a w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski zajęła szóste miejsce.