Tarnobrzeg: IKS Jezioro Tarnobrzeg w II Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

I miejsce, trzy II miejsca i dwa III miejsca wywalczyli zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg. W Gdańsku odbyło się II Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych, zawody w których rywalizowali tenisiści stołowi z różną niesprawnością ruchową. Wśród 142 uczestników znalazło się dziewięciu zawodników tarnobrzeskiego klubu.
W klasie 8 zwyciężył Paweł Mazuryk.
W klasie łączonej 9-10 Karolina Pęk zwyciężyła w grach grupowych i w półfinale.
W klasie łączonej 1-5 Emilia Kotarska zajęła II miejsce.
W klasie łączonej 2-3 Maciej Nalepka zajął II miejsce.
W klasie 9 wystąpił Mariusz Matejek i Dawid Sowa. Obaj zawodnicy po wyjściu z grup spotkali się w ćwierćfinale, pojedynek ten wygrał Dawid. W dalszej części turnieju wywalczyli 3 i 4 miejsce w tej kategorii.
W listopadzie zawodnicy pojadą na III Grand Prix Polski do Gdańska i wyjazd do Drzonkowa na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Natomiast w grudniu w Gdańsku Indywidualne Mistrzostwa Polski.